Preparing page
Please wait
הצטרפו לקמפיין - צרו והפיצו קמפיין אישי משלכם
Close
תודה שהצטרפתם לקמפיין שלנו! השמיעו את קולכם, שתפו את המסר, ועזרו לנו להתרים.
1) צרו גרסה אישית של הקמפיין בכתיבת משפט או שניים שמסבירים למה אתם רוצים לעזור לנו.
2) שתפו את העמוד שייצרתם עם החברים ובני משפחה בדוא"ל, בפייסבוק, טוויטר, לינקט-אין, ועוד. שתפו את זה יותר מפעם אחת!
3) חזרו לעמוד לראות כמה השפעתם והבאתם לשינוי.
יש להעלות תמונת פרופיל עבור התצוגה בדף גיוס הקמפיין
עיון
השפעת התרומה
תרומות ניתנות לזיכוי במס בישראל, בארה"ב ובאנגליה
  • לתרומת 120
    120 ש"ח תרומה למרכז אורי - ואיסוף עצמאי של ספרון הילדים "רק רציתי לספר לכם" (2016)
  • לתרומת 150
    150 ש"ח תרומה למרכז אורי - וקבלת ספרון הילדים "רק רציתי לספר לכם" (2016) כולל משלוח

שלום,

בחודש מאי 2016 יצא פרויקט חדש "רק רציתי לספר לכם - ילדי מרכז אורי מספרים על ההתמודדות שלהם עם הפרעת הקשב" (2016). מדובר על פרויקט ראשון מסוגו שבו הילדים מספרים על הפרעת הקשב בבית, בבית הספר ועם חברים, זאת לצד ציורים שמתארים את מה שתיארו. 

בספרון 30 סיפורים מרגשים עד דמעות שמשקפים באופן האמיתי ביותר את התחושות, הרגשות והמחשבות של הילדים המקסימים האלו. כמו כן ליד כל סיפור יש פרשנות מקצועית לגבי מאפייני הפרעת הקשב כפי שעלו מהסיפור, טיפים שהילדים נותנים להורים ולמורים ודבדרים שהיו רוצים שכולם ידעו עליהם.

ספרון חובה לכל ילד עם הפרעת קשב, מורה, הורה ומטפל.

ניתן לרכוש את הספרון בעלות של 150 ש"ח (כולל משלוח). כל ההכנסות הינן קודש להמשך הטיפול בילדי המרכז. 

התשלום מתבצע באמצעות טופס זה. יש לכתוב "עבור ספרון הילדים".

לפרטים נוספים ניתן להתקשר ליותם ויסקופ, מנהל המרכז 050-6712091 (באין מענה ניתן להשאיר הודעה), דוא"ל uricenter1@gmail.com 

מוזמנים לבקר אותנו באתר www.uri.org.il

חשוב: התרומה מוכרת לצורכי מס עפ"י סעיף 46 לפקודת מס הכנסה. 

 

 

הקדמה לספר הילדים "רק רציתי לספר לכם – ילדי מרכז אורי כותבים על הפרעת הקשב שלהם"

מאת: יותם ויסקופ, מנהל מרכז אורי – עמותת צדק

התרגשות גדולה הייתה סביב כתיבת הספר המיוחד שבו ילדי המרכז כותבים על הפרעת הקשב שלהם. מדהים לקרוא את הסיפורים שלהם, ללמוד על ההתמודדויות שלהם ובעיקר להציץ באופן ייחודי לעולם הפנימי שלהם.

מרכז אורי הקהילתי אשר פועל במסגרת הפעילות הארצית של עמותת צדק הוא המרגש הקהילתי הראשון בארץ שפועל למען קידומם וטיפוחם של ילדים ובני נוער עם הפרעת קשב, היפראקטיביות וקשיי התנהגות. עצם העובדה שבמרכז ילדים על כל רצף הגילאים הזה מאפשרת לנו להכיר את מאפייני הקשיים וההתמודדות ברצף הגילאים השונה ובעיקר לזהות מה קורה כשמטפלים בהם או שלא. המרכז מפעיל הלכה למעשה עבודה רב מערכתית עליה מדובר לא מעט במחקרים השונים שנכתבו על טיפול ב – ADHD. אנחנו עושים בפועל עבודה רב מערכתית כזו שכוללת שיתוף פעולה הדוק ומקצועי בין ההורים (אשר מהווים מנהלי הטיפול בילד שלהם), בית הספר (שאחראי על הלמידה של הילד) והמרכז (אשר מתכלול בתוכו את מגוון המענים במטרה להוביל את הילד למשפחתו לאפיקים של הצלחה ופריחה). כל אלו פועלים במסגרת מודל חינוכי – טיפולי ייחודי שפותח בתוך המרכז וכולל עבודה עם הילדים על התפקודים הניהוליים שלהם באמצעות עבודה שרובה מתנהלת בשטח וכוללת את הפעילויות השבועיות והמסעות בחופשות הלימודים, מערך הדרכה ותמיכה להורים תוך הבנה שההורים הם אלו שמנהלים את הטיפול בילד, מערך תמיכה ושיתוף פעולה עם בתי הספר, מערך פרויקטים חינוכיים להעצמה של הילדים (כולל הכשרת מדריכים צעירים, שיתוף פעולה עם המשטרה, נבחרת כדורגל ועוד...), מערך תמיכה רגשית ולימודית ועוד...

בספר שלפניכם אפשר להיחשף לעולם המדהים הזה שנקרא התמודדות של הילדים עם הפרעת קשב. סיפורי הילדים מאפשרים לנו ללמוד בעיקר על חווית ההתמודדות שלהם תוך התבוננות בציורים שצירו על הפרעת הקשב בבית הספר, בבית ועם חברים ולאחר מכן כתבו על זה הסבר מפורט. לצד הציורים הילדים פורסים בפנינו מגוון רחב של כלים להתמודדות איתם בבית ובבית הספר ומספרים על החוויה שלהם בעבודה הרב מערכתית במרכז.

ספר זה שונה מלא מעט ספרים אחרים טובים שנכתבו בתחום שכן הוא נכתב ע"י הילדים ומציג לנו את עולמם ללא עריכה וסינון דברים.

בספר סיפורים של 30 בנים ובנות בגילאים השונים. אני מבקש להודות להם מכל הלב שאיפשרו לנו להביא בפניכם חוויה ייחודית זו. מי יתן וכל הבקשות שהילדים מעלים בסיפוריהם, הטיפים והכלים ובעיקר קריאת העזרה שלהם להתאמת מערכת החינוך אליהם – תישא פרי ותקל במעט על החוויה הקשה אותה הם מציגים.

אני מבקש להודות להורים היקרים שתמכו בהוצאת הספר, לטל רובין – רכזת המרכז ולדקלה אורן – המנהלת המצקועית של המרכז שסייעו בגיבוש הרעיון ובהוצאתו לפועל.

אני מזמין אתכם להתרשם מפעילות המרכז הייחודית באתר האינטרנט שלנו בכתובת www.uri.org.il

קריאה מהנה,

יותם ויסקופ

מייסד ומנהל מרכז אורי הקהילתי

ע"ש תנ"צ אורי ויסקופ ז"ל

עמותת צדק – פועלים מכל הלב

 

תמונות

אנונימי

תרמו ל ב07/08/2016

כיצד תורמים או מצטרפים לקמפיין?
תרומה: תוכלו לעזור לנו בקמפיין ע"י ביצוע תרומה מאובטחת בעמוד זה העמותה והמגייס עצמו יקבלו הודעה על ביצוע התרומה שלכם, והתרומה שלכם תופיע בעמוד זה.

להצטרפות: תוכלו גם כן להצטרף לקמפיין שלנו ולהיות בין מגייסי התרומות שלנו. כל מה שיש לעשות על מנת ליצור קמפיין זה לכתוב משפט אחד או שניים על למה הצטרפת לקבוצה שלנו, ולמה המטרה חשובה לכם. אז יש לפנות לחברים שלכם ולבני משפחה ולבקש מהם לתמוך בכם ע"י ביצוע תרומה בעמוד הקמפיין שלכם. קדמו את הקמפיין שלכם דרך פייסבוק, טוויטר, ומייל.
וידאו

This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new Colorbox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content